Wprowadź na rynek innowacyjny produkt lub zastosuj w firmie innowacyjny proces technologiczny – spotkanie on-line, 12.01.2020 r., PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na inwestycje w poddziałaniu 3.2.1 Badania na rynek w ramach POIR.

W ramach konkursu mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą uzyskać do 80% dofinansowania. Dofinansowaniu będą podlegały projekty inwestycyjne dotyczące wdrożenia wyników prac badawczo-rozwojowych przeprowadzonych przez wnioskodawcę samodzielnie, na jego zlecenie lub przez niego zakupionych, które są kluczowe dla opracowania i wprowadzenia na rynek nowych bądź znacząco ulepszonych produktów (wyrobów lub usług) lub wdrożenia innowacyjnych procesów technologicznych.

W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) omówią zasady ubiegania się o dotacje w ramach trwającego obecnie konkursu poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

W spotkaniu mogą wziąć udział przedstawiciele firm, które spełniają wszystkie poniższe warunki tj. mają:

–   status mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa;

–   zamknęły jeden rok obrotowy trwający przynajmniej 12 miesięcy;

–   przynajmniej w jednym zamkniętym roku obrotowym w okresie 3 lat poprzedzających rok, w którym złożyły wniosek o udzielenie wsparcia osiągnęły przychody ze sprzedaży nie niższe niż 600 tys. zł (mikro i małe firmy) lub nie niższe niż 1 mln zł (średnie firmy);

–   prowadziły lub prowadzą prace badawczo-rozwojowe, zleciły wykonanie takich prac lub zakupiły wyniki i jednocześnie wyniki tych prac są kluczowe dla nowego produktu lub usługi albo procesu technologicznego.

Uprzejmie informujemy, że spotkanie będzie rejestrowane (audio-video), a jego transmisja będzie dostępna on-line na stronie wydarzenia. Uczestnicząc w spotkaniu wyrażają Państwo na to zgodę. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rejestracja na spotkanie możliwa do godz. 20:00 w dniu 10.01.2021 r.

PROGRAM

12.01.2021

10:00 – 12:20

3.2.1 POIR Badania na rynek

 1. zasady aplikowania o dofinansowanie w ramach poddziałania,
 2. rodzaje i kwoty kosztów kwalifikowalnych,
 3. kryteria oceny wniosków.

12:20 – 12:30

Przerwa

12:30 – 13:30

Sesja pytań i odpowiedzi

Strona www wydarzenia: https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=1090?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter_parp#lokalizacja

Tekst za: PARP.

Partnerzy

 • Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej
 • AGH
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
0
Send a message
Przepraszamy! Nie ma Nas online. Zostaw nam wiadomość a my postaramy się odpowiedzieć tai szybko jak to możliwe.
Your name
* Email
* Describe your issue
Login Chat
Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz nam wiadomość!
Your name
* Email
We're online!

Facebook

*/?>
Skip to content