Targi Kielce i Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku – Kamiennej łączą siły!

Rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw ma istotne znaczenie dla możliwości wzrostu zatrudnienia i rozwoju gospodarczego województwa świętokrzyskiego. Z tego powodu Targi Kielce oraz Gmina Skarżysko – Kamienna reprezentowana przez Centrum Obsługi Inwestora będą działać wspólnie, wspierając swoje działania na rzecz przedsiębiorców. Skorzystają także firmy w gminie
i powiecie skarżyskim. Umowa o współpracy zostanie zawarta 24 czerwca.

 

Targi Kielce to drugi ośrodek wystawienniczy Europy Środkowo-Wschodniej i organizator ponad 75 wydarzeń targowych rocznie, w większości o zasięgu międzynarodowym. Dotyczą różnorodnych gałęzi gospodarki: rolnictwa (Agrotech), przemysłu ciężkiego (Stom), branży dziecięcej (Kid`s Time), przetwórstwa tworzyw sztucznych (Plastpol) czy dynamicznie rozwijającego się druku 3D i wielu innych. Są wśród nich wydarzenia największe w Polsce, liczące się na europejskim i światowym rynku. Targi Kielce rocznie odwiedza 230 000 osób z różnych kontynentów – mówi Andrzej Mochoń, prezes Zarządu Targów Kielce. – Dzięki temu, w miarę wolnej powierzchni wystawienniczej, jaką w danym momencie będziemy dysponować, skarżyskie firmy będą miały możliwość prezentacji swoich usług i produktów bardzo szerokiej publiczności z istotną bonifikatą od cen standardowego cennika Targów Kielce.

Co w ramach współpracy pomiędzy firmami oferuje Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku – Kamiennej? To między innymi możliwość promowania oferty Targów Kielce S.A. podczas wydarzeń gospodarczych, kulturalnych i promocyjnych, które będzie organizowała gmina lub jej jednostki organizacyjne.

Współpraca obejmuje również możliwość promowania oferty targowej w wybranych programach telewizyjnych oraz kanałach elektronicznych prowadzonych na zlecenie Gminy Skarżysko Kamienna jak i kierowanie zainteresowanych przedsiębiorców od udziału w dedykowanych wydarzeniach targowych – wyjaśnia Sławomir Ciaś, Dyrektor Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku- Kamiennej.

Targi Kielce będą mogły także promować swoje wydarzenia wśród przedsiębiorców działających w ramach Skarżyskiego Inkubatora Technologicznego oraz Skarżyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Jako partnerzy zobowiązujemy się do wzajemnej wymiany roboczych informacji dotyczących swoich ofert oraz rekomendowania udziału w organizowanych przez siebie wydarzeniach.

 

Uroczyste podpisanie umowy o współpracy nastąpi 24 czerwca 2019 roku o godzinie 11.00 w Targach Kielce, wieża widokowa, sala Sigma.  

Partnerzy

 • Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej
 • AGH
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
0
Send a message
Przepraszamy! Nie ma Nas online. Zostaw nam wiadomość a my postaramy się odpowiedzieć tai szybko jak to możliwe.
Your name
* Email
* Describe your issue
Login Chat
Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz nam wiadomość!
Your name
* Email
We're online!

Facebook

*/?>
Skip to content