REJESTRACJA – Misja i Forum Biznesowe z okazji Szczytu Trójmorza w Lubljanie / SŁOWENIA / 5-6 czerwca 2019

Szanowni Państwo,

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej i Słoweńskiej Izby Gospodarczej mamy zaszczyt poinformować Państwa o organizowanym międzynarodowym Forum Biznesowym z okazji Szczytu Trójmorza w Lublijanie/ Słowenia w dniach 5-6 czerwca 2019 r.

W  2015   roku, z  inicjatywy  prezydentów Polski  i  Chorwacji, Andrzeja Dudy i Kolindy Grabar-Kitarović – postanowiono powołać grupę Trójmorza. W skład regionalnego projektu wchodzi 12 państw członkowskich Unii Europejskiej,  od  Estonii przez Polskę po Chorwację, leżących między Morzem Bałtyckim, Adriatyckim i Czarnym. Nadrzędne filary Inicjatywy to: rozwój gospodarczy, spójność europejska i więzi transatlantyckie. Celem grupy jest głównie współpraca na płaszczyznach: energetycznej, logistyczno-transportowej i informatyczno-telekomunikacyjnej w Europie Środkowej.

Tegoroczny program Szczytu oraz Forum koncentruje się na czterech kluczowych obszarach:

– ENERGIA

– INFRASTRUKTURA

– CYFRYZACJE

– INNOWACJE

oraz obejmie przekrojowe tematy stosunków transatlantyckich, bezpieczeństwa i wody.

 

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania udziału firmy z w/w sektorów a także, firmy zainteresowane  współpracą na rynkach Słowenii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Rumunii, Słowacji i Węgier.   

Lista zainteresowanych firm zostanie przekazana stronie słoweńskiej do weryfikacji oraz do wygenerowania zaproszeń.

Firmy mogą wziąć udział w tym wydarzeniu tylko i wyłącznie po otrzymaniu indywidualnego zaproszenia  od organizatorów, stąd tez prośba do wszystkich Państwa zainteresowanych o pilną REJESTRACJĘ online– zawierająca niezbędne dane wymagane przez organizatorów do otrzymania w/w zaproszenia.

Krajowa Izba Gospodarcza jako izba partnerska wydarzenia, prowadzi rekrutacje polskich przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Szczycie i Forum Biznesowym.

W ramach misji w dniach 4.06 (wylot) – 06.06 (powrót) organizator oferuje zakup biletu lotniczego na trasie Warszawa- Lubljana, ubezpieczenie podróżne, transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, transfery do miejsc spotkań zorganizowanych w ramach Misji, przygotowanie materiałów promocyjnych, opiekę agenta na miejscu. Uwaga: koszt udziału w Misji nie obejmuje kosztu noclegów- zapewniamy rezerwację grupową dla uczestników misji na preferencyjnych warunkach w hotelu****. Koszt udziału: 2850 PLN+VAT + koszty noclegów.

W załączeniu oraz na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji na temat wydarzenia. https://www.three.si/2019-summit

Partnerzy

 • Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej
 • AGH
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
0
Send a message
Przepraszamy! Nie ma Nas online. Zostaw nam wiadomość a my postaramy się odpowiedzieć tai szybko jak to możliwe.
Your name
* Email
* Describe your issue
Login Chat
Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz nam wiadomość!
Your name
* Email
We're online!

Facebook

*/?>
Skip to content