Misja gospodarcza do Senegalu 26-29.03.2019r.
Szanowni Państwo,
Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w Misji Gospodarczej do Senegalu, która odbędzie się w dniach 26-29 marca 2019 r. Będzie to okazja do nawiązania nowych kontaktów w regionie Afryki Zachodniej podczas spotkań zorganizowanych specjalnie dla polskich przedsiębiorców.
Misję przygotowujemy we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, przy wsparciu Ambasady RP w Dakarze, Ambasady Senegalu w Warszawie oraz Unii Izb Przemysłowo-Handlowych Senegalu i Zrzeszenia Senegalskich Przemysłowców.
Celem Misji jest kompleksowa prezentacja polskiej oferty eksportowej oraz inwestycyjnej, jak również nawiązanie kontaktów handlowych przez polskich przedsiębiorców z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Senegalu.
W ramach programu misji przewidziana jest organizacja Polsko – Senegalskiego Forum Biznesu, indywidualnych rozmów B2B z senegalskimi przedsiębiorcami i z przedstawicielami administracji rządowej oraz organizacjami otoczenia biznesu, wizyta w Diamniadio (w którym powstaje nowe centrum administracyjno-gospodarcze kraju), rozmowy w nowej strefie przemysłowej, jak również spotkanie w Zagranicznym Biurze Handlowym w Dakarze.
Bliższe informacje nt. potencjału senegalskiej gospodarki oraz perspektyw współpracy, jak również informacje logistyczno-kosztowe przekazujemy w załączeniu.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji, prosimy o pilne zgłoszenie udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia on line
Kontakt :
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA – Biuro Współpracy z Zagranicą
Agnieszka Salamończyk – tel: 22 6309773, asalamonczyk@kig.pl
Elżbieta Wojtas – tel: 22 6309752, ewojtas@kig.pl