International Automotive Business Meeting – najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne już 13-14 listopada w Dąbrowie Górniczej

13 i 14 listopada 2019 roku w Dąbrowie Górniczej w hotelu Holiday Inn. odbędzie się 3 edycja International Automotive Business Meeting (IABM2019).

Producenci samochodów, dostawcy motoryzacyjni Tier 1, pionierzy przełomowych innowacji oraz najwięksi eksperci z sektora spotkają się aby dyskutować o trendach i przyszłości w branży.

Program i lista panelistów >> www.iabmevent.com/program

IABM2019 to prestiżowe wydarzenie networkingowe, dające najlepsze możliwości spotkania się z osobami decyzyjnymi z sektora motoryzacyjnego oraz możliwości na znalezienie nowych klientów i partnerów handlowych. 350 uczestników z sektora Automotive i ponad 500 spotkań B2B to tylko niektóre liczby IABM2019.

Po szczegóły zapraszamy na stronę wydarzenia: https://www.iabmevent.com/ oraz do kontaktu z Panią Anną Moniką Stępień, e-mail: annamonika.stepien@cciip.pl, Ph. +48 536 444 829.

O International Automotive Business Meeting

International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym, B2B, dwudniowym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych. W wydarzeniu bierze udział ponad 300 przedstawicieli firm z Polski, Europy oraz największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone. IABM jest organizowane przez Włoską Izbę Handlowo-Przemysłową w Polsce, Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing we współpracy z Miastem Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec, a także z międzynarodowymi izbami gospodarczymi w Polsce (niemiecką, francuską, brytyjską, holenderską, hiszpańską, austriacką), Japońską Organizacją Handlu Zagranicznego JETRO, a także największymi instytucjami z sektora automotive w Polsce.

IABM dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce i na świecie. IABM jest niepowtarzalną okazją, aby uzyskać szczegółowy wgląd w przemysł motoryzacyjny i nowe technologie z nim związane, a także zbudować sieć kontaktów w branży i pozyskać partnerów biznesowych.

Tekst za: paih.gov.pl.

Partnerzy

 • Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej
 • AGH
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
0
Send a message
Przepraszamy! Nie ma Nas online. Zostaw nam wiadomość a my postaramy się odpowiedzieć tai szybko jak to możliwe.
Your name
* Email
* Describe your issue
Login Chat
Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz nam wiadomość!
Your name
* Email
We're online!

Facebook

*/?>
Skip to content