Artykuł przeczytasz w 3 minuty.

 

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Gospodarcza wspólnie z Izbą Handlowo-Przemysłową Republiki Uzbekistanu i Polską Agencją Inwestycji i Handlu przy wsparciu Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii RP organizują i zapraszają Państwa do udziału w Forum Biznesu Polska-Uzbekistan ON LINE w dniu 13 kwietnia 2021 w godz. 9:00-10:00.

Partnerami wydarzenia są: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Izba Przemysłowo-Handlowa Polska-Azja oraz Polsko-Uzbecka Izba Przemysłowo-Handlowa.

Po części oficjalnej  forum, która odbędzie się w godz. 9:00-10.00, odbędą się panele tematyczne i branżowe w formie okrągłych stołów ONLINE w godz. 10.15 – 13.00 z udziałem przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji z Uzbekistanu  i z Polski, podczas których zaplanowana jest wzajemna wymiana doświadczeń oraz propozycji współpracy, jak również networking między uczestnikami.

Panele ONLINE będą  dotyczyły następujących zagadnień i odbędą się w godzinach:

10:15-11:15

Panel: Finansowe instrumenty wsparcia współpracy uzbekistańskich i polskich przedsiębiorców, gospodarz panelu –  Krajowa Izba Gospodarcza (Zoom).

11:30-13:00 – trzy równoległe panele branżowe:

Panel 1  – Wyzwania i możliwości współpracy w zakresie nowych technologii Polska-Uzbekistan , gospodarz panelu – Ministerstwo Spraw Zagranicznych  (Zoom)

Panel 2 – Perspektywy współpracy Polski i Uzbekistanu w branży budowlanej i w budownictwie, gospodarz  panelu –  Polska Agencja Inwestycji i Handlu (Zoom)

Panel 3 – Współpraca Polska – Uzbekistan w dziedzinie rolnictwa i przemysłu rolno-spożywczego, gospodarz panelu – Izba Przemysłowo – Handlowa Polska – Azja (Zoom)

 

Szczegóły dot. Forum i paneli w załączeniu.

 

Zapraszamy zainteresowanych przedsiębiorców oraz instytucje do udziału w części oficjalnej forum oraz do wyboru interesującego panelu i do udziału w networkingu z uzbekistańskimi partnerami.

Zgłoszenia udziału, wraz z potwierdzeniem wybranego panelu poprzez formularz rejestracyjny:

wypełnij formularz online w terminie do 8 kwietnia br.

Po  otrzymaniu zgłoszeń i wyborze panelu, potwierdzimy Państwu dane dostępowe do udziału w Biznes Forum oraz w interesujących Państwa panelach. Każdy panel oraz część oficjalna forum będą miały oddzielny dostęp.

Kontakt: Krajowa Izba Gospodarcza

e-mail: ewojtas@kig.pl

e-mail: asalamonczyk@kig.pl


Tekst za: Krajowa Izba Gospodarcza.

Partnerzy

 • Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej
 • AGH
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
 • Partner
0
Send a message
Przepraszamy! Nie ma Nas online. Zostaw nam wiadomość a my postaramy się odpowiedzieć tai szybko jak to możliwe.
Your name
* Email
* Describe your issue
Login Chat
Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz nam wiadomość!
Your name
* Email
We're online!

Facebook

*/?>
Skip to content